خبــر برگزیده
استاندار یزد در نشست مشترک با اعضای هیئت مدیره خانه صمت عنوان کرد؛

خدمت به جامعه صنعتی، اقتصادی و تولیدی، مصداق عمل صالح است/ از هیچ تلاشی برای باز کردن گره های فعالین اقتصادی استان فروگذاری نمی کنیم

استاندار یزد در نشست با رئیس و اعضای هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد با بیان اینکه امروز خدمت به جامعه صنعتی، اقتصادی و تولیدی مصداق عمل صالح است، بیان کرد: خانه صنعت و معدن، قوه عاقله ی حوزه اقتصادی استان است، با این نگاه، خواستار گشایش فصل جدیدی از ارتباطات تعاملی میان مجموعه مدیریت ارشد استان و این تشکل صنعتی هستیم تا با همتی مضاعف، مسائل را پیگیری و حل کنیم.

  24 مهر 1400

سومین نشست هم اندیشی کمیسیون مشاورین کسب و کار خانه صمت یزد برگزار شد

سومین نشست هم اندیشی اعضای کمیسیون مشاورین کسب و کار خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد با هدف بررسی پتانسیل تیم جدید و تجدید ساختار، شیوه نامه ها و سازوکار اجرایی این کلینیک برگزار شد.

  22 مهر 1400
به میزبانی خانه صمت استان یزد؛

چهل و ششمین جلسه ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه برگزار شد

دوازدهم مهرماه، ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه استان یزد به میزبانی خانه صنعت، معدن و تجارت و با حضور نمایندگان عالی رتبه قضایی و اجرایی استان در محل این تشکل فراگیر صنعتی و معدنی برگزار شد.

  14 مهر 1400

اولین نمایشگاه تخصصی زنجیره تأمین استان یزد برگزار می شود

«اولین نمایشگاه تخصصی زنجیره تأمین استان یزد» از 23 لغایت 26 آذرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان یزد با رویکرد حمایت از تولید داخل برگزار می گردد.

  7 مهر 1400

دومین نشست هم اندیشی کمیسیون مشاورین کسب و کار خانه صمت یزد برگزار شد

دومین نشست هم اندیشی اعضای کمیسیون مشاورین کسب و کار خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد با هدف بررسی پتانسیل تیم جدید و تجدید ساختار، شیوه نامه ها و سازوکار اجرایی این کلینیک برگزار شد.

  1 مهر 1400
رئیس خانه صمت استان یزد تاکید کرد؛

حال خوب مردم یزد در گروی حال خوب صنعت، تولید و اشتغال

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد در نشست شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت امور اقتصاد و دارایی اظهار داشت: سهم 50 درصدی اشتغال بخش صنعت در استان با احتساب خانواده های آن ها جمعیت غالب استان را شامل می شود؛ بنابراین با پرتوان و زنده نگه داشتن صنایع می توان حال مردم را نیز خوب نگه داشت.

  1 مهر 1400
در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی بررسی شد؛

تامین آب صنعت و افزایش چند صد برابری تعرفه تخصیص آب مصرفی و شرب و بهداشت واحدهای صنعتی

پنجاه و هشتمین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی با موضوع بررسی مصوبه ۲۹ بهمن‌ماه ۱۳۹۹ هیات دولت در خصوص موضوع تامین و افزایش شدید نرخ آب صنعت برگزار شد.

  28 شهریور 1400

نشست هم اندیشی اعضای کلینیک کسب و کار خانه صمت یزد برگزار شد

نشست هم اندیشی اعضای کلینیک کسب و کار خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد با هدف بررسی پتانسیل تیم جدید و تجدید ساختار، شیوه نامه ها و سازوکار اجرایی این کلینیک برگزار شد.

  18 شهریور 1400

برگزاری نشست هیئت مدیره انجمن لعاب و رنگدانه های سرامیکی ایران در خانه صمت یزد

این نشست به منظور بررسی و امکان سنجی تدوین استاندارد لعاب با همکاری دانشگاه و موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی استان در محل دفتر انجمن لعاب و رنگدانه های سرامیکی ایران واقع در خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد تشکیل شد.

  18 شهریور 1400

رییس هیئت مدیره خانه صمت استان یزد درگذشت رئیس انجمن معادن فلزی این تشکل صنعتی را تسلیت گفت

سیدعلی اکبر کلانتر در پیامی در گذشت مهندس سعید افضلی پور رئیس انجمن تخصصی معادن فلزی خانه صنعت، معدن و تجارت و رئیس خانه معدن استان یزد را تسلیت گفت.

  17 شهریور 1400
با پیگیری های خانه صمت استان یزد؛

یک واحد صنعتی تعطیل شده به چرخه تولید بازگشت

در جریان بازدید رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت و معاون دادستان عمومی و انقلاب استان یزد از یک واحد صنعتی، روند بازگشایی و آغاز فعالیت کاری مجدد آن واحد به چرخه تولید بررسی شد.

  17 شهریور 1400
با حضور استاندار یزد؛

تفاهم نامه همکاری صدور گواهی تحقیق و توسعه امضا شد

تفاهم نامه واگذاری صدور، تمدید، اصلاح و ابطال گواهی تحقیق و توسعه واحدهای تولیدی، تجاری و خدماتی استان یزد فی مابین رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیئت مدیره خانه صمت استان یزد با حضور استاندار و مسئولان ارشد اجرایی و حاکمیتی استان امضا شد.

  12 شهریور 1400
در نشست هیئت مدیره خانه صمت با استاندار یزد تاکید شد؛

یزد، استان نمونه تعامل و همکاری دولت و بخش خصوصی

در نشست هم اندیشی اعضای هیئت مدیره و روسای انجمن های تخصصی خانه صمت یزد با دستگاه های اجرایی دولتی و حاکمیتی استان بر تعامل، همکاری و درک متقابل دولت و بخش خصوصی در یزد تاکید و قدردانی شد.

  12 شهریور 1400
رئیس خانه صمت استان یزد تاکید کرد؛

واکسیناسیون کارگران کارخانجات با فوریت و اولویت در دستور کار قرار گیرد

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد خواستار در اولویت قرار گرفتن واکسیناسیون کارگران و کارکنان واحدهای تولیدی و کارخانجات استان شد.

  2 شهریور 1400

حمایت خانه صمت از وزیر پیشنهادی دولت در وزارت صنعت، معدن و تجارت

خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد در بیانیه ای خطاب به نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، از دکتر سیدرضا فاطمی امین کاندیدای تصدی پست وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام حمایت کرد.

  24 مرداد 1400

افزایش توانمندی های تولیدکنندگان و صادرکنندگان استان تنها راه رونق و جهش تولید

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد در نشست هیئت مدیره و روسای انجمن های تخصصی این تشکل صنعتی که با حضور رایزن اقتصادی وزارت امور خارجه برگزار شد، بر افزایش توانمندی های تولیدکنندگان، تجار و صادرکنندگان استان به عنوان تنها راه رونق و جهش تولید و همچنین لزوم طراحی و اجرای سازوکاری برای حمایت ویژه از شرکت های کوچک و متوسط تاکید کرد.

  16 مرداد 1400

برگزاری کمیته تخصصی پایش و ارزیابی مصوبات اقتصاد مقاومتی استان یزد

کمیته تخصصی پایش و ارزیابی مصوبات اقتصاد مقاومتی در محل دبیرخانه این کمیته واقع در خانه صمت استان یزد برگزار شد.

  13 مرداد 1400

دوره تخصصی توسعه حوزه سرمایه انسانی براساس مدل بومی ۳۴۰۰۰ برگزار می شود

باتوجه به اهمیت روز افزون منابع انسانی و توسعه آن، وجود یک نگرش جامع، یکپارچه و بومی برای توسعه این حوزه، ضرورری می باشد. با استفاده از این مدل بومی، می توان کلیه ابعاد مهم در این زمینه را شناسایی و ارزیابی نموده و برای توسعه آن برنامه ریزی کرد.

  5 مرداد 1400

حمایت شرکت شهرکهای صنعتی یزد از حضور واحدهای صنعتی در پاویون ایران نمایشگاه اکسپو دبی

شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد از ۸۰ درصد هزینه‌های حضور واحدهای صنعتی در پاویون ایران در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی حمایت می کند.

  5 مرداد 1400

واکسیناسیون کارگران و صنعتگران ایرانی؛ درصدر پیگیری های خانه صمت

خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد تاکنون اقدامات عدیده ای جهت واکسیناسیون این قشر در دستور کار قرار داده و همچنان نیز پیگیر تحقق این مهم و حصول نتیجه از طریق مسئولان استانی و کشوری است.

  2 مرداد 1400
در راستای توانمندسازی شرکت های نوپا، دانش بنیان و فناور استان؛

خانه صمت یزد و شتابدهنده پیشگامان تفاهم نامه همکاری امضا کردند

در جریان بازدید رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد از شرکت تعاونی دانش بنیان شتابدهنده نوآوری پیشگامان کویر، تفاهم نامه همکاری فی ما بین این دو مرکز با هدف توانمندسازی شرکت های نوپا، دانش بنیان و فناور استان یزد امضا شد.

  25 تیر 1400

اجرای 71 درصدی مصوبات ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی یزد در سال 98/ استاندار از کمیته پایش و ارزیابی مصوبات قدردانی کرد

در پنجمین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد پس از ارائه گزارش کمیته پایش و ارزیابی مصوبات این ستاد در سال 98، از رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان که دبیری این کمیته را برعهده داشته و سایر اعضای کمیته پایش قدردانی به عمل آمد.

  23 تیر 1400
با حضور اعضای کمیته حقوقی و قضایی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشور،

مشکلات و مسائل حقوقی و قضایی صنایع استان یزد بررسی شد

به دعوت خانه صمت استان یزد، اعضای کمیته حقوقی و قضایی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشور و اعضای کمیسیون حقوقی و قضایی خانه صنعت، معدن و تجارت ایران طی سفر کاری چهار روزه به استان، مشکلات و مسائل حقوقی و قضایی صنایع استان یزد را بررسی کردند.

  20 تیر 1400

افتتاح فاز اول بندر پارسیان بزرگترین بندر تخصصی صنعتی، معدنی و تجاری ایران

فاز اول بزرگترین بندر تخصصی صنعتی، معدنی و تجاری ایران در مرز سه استان هرمزگان، بوشهر و فارس افتتاح شد.

  15 تیر 1400

اعلام آمادگی جهت اجرای بهینه سازی موتورخانه گرمایشی

شرکت بهسازان انرژی یزد آمادگی خود جهت انجام فعالیت های زیر در موتور خانه های گرمایشی ساختمان ها که برخی موارد حتی منجر به کاهش 50 درصدی مصرف گاز شده است، اعلام می دارد.

  15 تیر 1400

روز ملی صنعت و معدن گرامی باد

خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد در پیامی روز ملی صنعت و معدن را گرامی داشت.

  10 تیر 1400

همکاری صنایع یزد در کاهش بار مصرفی شایسته تقدیر است/ وزارت نیرو خواستار کاهش 80 درصدی بار صنایع

نمایندگان وزارت نیرو در نشست هماهنگی کاهش پیک بار استان یزد ضمن قدردانی از همکاری صنایع استان در کاهش پیک بار، خواستار کاهش 80 درصدی بار این صنایع از ساعت ۱۲ تا ۲۱ شدند.

  9 تیر 1400
در پی معرفی حدادزاده به عنوان دادستان نمونه کشور؛

نمایندگان صنعت و معدن استان از دادستان یزد تقدیر کردند

رئیس هیئت مدیره خانه صمت استان با حضور در دادستانی یزد، کسب عنوان دادستان نمونه کشوری را به محمدرضا حدادزاده تبریک گفت.

  9 تیر 1400

جلسه هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد برگزار شد

نشست هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در محل خانه صمت برگزار شد.

  8 تیر 1400
رئیس خانه صمت استان یزد خبرداد؛

افتتاح سازمان داوری و میانجی گری صنعت و معدن در یزد

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد از افتتاح سازمان داوری و میانجی گری صنعت و معدن با هدف تسریع و تسهیل در حل اختلافات و دعاوی مربوط به این بخش در محل خانه صمت یزد خبرداد.

  4 تیر 1400
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 18 » صفحه: