خبــر برگزیده

بهره گیری از هوش مصنوعی در ترسیم روند صنایع ملی امارات

کارشناسان صنعت رایانه توافق نظر دارند که هوش مصنوعی، ترسیم کننده روند صنعت ملی امارات در آینده نزدیک خواهد بود که منجر به توسعه بخش صنعت امارات و افزایش رقابت جهانی آن خواهد انجامید.

  25 فروردین 1400
رئیس خانه صمت یزد خبر داد:

راه اندازی واحد مشاوره منابع انسانی در کلینیک کسب و کار خانه صمت

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد در پیامی به مناسبت گرامیداشت روز ملی منابع انسانی، از راه اندازی واحد مشاوره منابع انسانی در کلینیک کسب و کار خانه صمت خبر داد.

  25 فروردین 1400

استقرار سامانه نسخه الکترونیک زمینه ساز تحولات اساسی در خدمات درمانی است

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی استقرار سامانه نسخه الکترونیک را زمینه ساز ایجاد تحولات اساسی در خدمات درمانی ارزیابی کرد و گفت: در شهرهایی که فاقد مرکز درمانی ملکی تأمین اجتماعی هستند، فرانشیز بستری بیماران تحت پوشش تأمین اجتماعی در مراکز درمانی طرف قرارداد صفر می‌شود و خدمات بستری بیماران به صورت رایگان خواهد شد.

  21 فروردین 1400

برگزاری نمایشگاه بین المللی محصولات روشنایی در گوانجو - چین

به اطلاع می رساند نمایشگاه بین المللی محصولات روشنایی در تاریخ 19 لغایت 22خرداد ماه 1400 (9-12 ماه ژوئن 2021) در شهر گوانجو برگزار خواهد شد.

  17 فروردین 1400

برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فناوری لجستیک (LET) در گوانجو - چین

به اطلاع می رساند نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فناوری لجستیک (LET) در تاریخ 4لغایت 6 خرداد ماه 1400(27-25ماه می 2021) در شهر گوانجو برگزار خواهد شد.

  17 فروردین 1400

تارنمای Eximexpo بستر بین المللی برگزاری جلسات آنلاین تجاری

وبسایت https://eximexpo.kz سازمان‌دهنده‌ی رویدادهای صنعتی به منظور تجارت بین خرده‌فروش‌ها و توزیع‌کنندگان است، که در حوزه‌ی کشورهای اتحادیه اقتصادی اوراسیا، آسیای مرکزی، قفقاز و اروپای شرقی فعالیت می‌کند.

  17 فروردین 1400

برگزاری کمیته تخصصی پایش و ارزیابی مصوبات اقتصاد مقاومتی استان یزد

ظهر یکشنبه 24 اسفندماه، کمیته تخصصی پایش و ارزیابی مصوبات اقتصاد مقاومتی در محل دبیرخانه این کمیته واقع در خانه صمت استان یزد برگزار شد.

  25 اسفند 1399
رئیس خانه صمت استان یزد:

آیا از محل دریافت عوارض و جرایم زیست محیطی صنایع تاکنون در یزد یک درخت هم سبز شده است؟

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد در اولین نشست تخصصی مدیریت سبز، بهینه‌سازی مصرف انرژی و کاهش آلودگی های محیط زیست صنایع استان، بیان داشت: اینکه صنایع آلاینده به طور مداوم جرایم محیط زیستی خود را پرداخت کنند و این سرمایه هنگف سالانه به خزانه واریز شده و حتی از آن یک درخت هم در استان جهت بهبود محیط زیست کاشته و سبز نشود، هرگز مثمر ثمر واقع نخواهد شد.

  20 اسفند 1399
دین پرست خبر داد:

تصمیمات شورای عالی هماهنگی اقتصادی درجهت افزایش ضمانت اجرای مصوبات ستاد تسهیل

معاون هماهنگی اموراقتصادی وزیرکشور ااز تصمیمات اخیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی، درجهت افزایش ضمانت اجرای مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و حمایت از واحدهای تولیدی، ازطریق تعویق یکساله ویکباره اجراییه هایی سازمان های امور مالیاتی کشور، تامین اجتماعی، شرکت های آب، برق، گاز، شبکه بانکی وشهرداری ها، علیه بنگاه های تولیدی و همچنین امکان تقسیط۶۰ ماهه مدت زمان مصرح در ماده (۱۶۷) قانون مالیات های مستقیم، با تصویب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خبر داد.

  20 اسفند 1399
با حضور نماینده سازمان امور مالیاتی کشور صورت پذیرفت؛

طرح دیدگاه های اعضای هیئت مدیره انجمن تحقیق و توسعه یزد در ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان

اعضای هیئت مدیره انجمن تحقیق و توسعه خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان که با حضور معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور برگزار شد، به طرح دیدگاه ها و بیان دغدغه های خود در حوزه R&D صنعت استان پرداختند.

  19 اسفند 1399

تعویق زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی سلیمانیه

طبق اطلاع واصله از وزارت امور خارجه کشورمان بر اساس گزارش دریافتی از سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه ، زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی سلیمانیه (DBX) به تعویق افتاده و در اواسط خرداد ماه سال آتی برگزار می گردد .

  19 اسفند 1399

ورود دانشجویان متخصص به صنعت در همکاری انجمن علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه یزد و خانه صمت

در نشست هم اندیشی انجمن علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه یزد با خانه صنعت، معدن و تجارت استان مقرر شد تا دانشجویان مستعد این دانشگاه جهت یادگیری بهتر و آشنا شدن آن‌ها با صنعت و درگیر شدن با مشکلاتی که در این حوزه وجود دارد، به واحدهای مدنظر معرفی شوند.

  18 اسفند 1399
در خانه صمت یزد برگزار شد؛

نشست هم اندیشی انعقاد تفاهم نامه بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش آلودگی های محیط زیست در صنایع

نشست هم اندیشی پیرامون مدیریت سبز و بهینه سازی مصرف انرژی در صنایع و اهمیت و ضرورت این موضوع از دیدگاه محیط زیستی، اقتصادی و اجتماعی با حضور نمایندگان خانه صمت، شرکت توزیع برق و جهاد دانشگاهی استان یزد برگزار شد.

  18 اسفند 1399
رئیس خانه صمت استان یزد خبر داد؛

یزد با ۳۵ درصد اشتغال صنعتی نیروهای غیربومی، سومین استان مهاجر پذیر کشور

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان که با حضور معاون اول رئیس جمهوری و وزاری نیرو و ارشاد برگزار شد، تاکید کرد: حالا که استان یزد در شرایط فعلی کشور در راستای یاری هموطنان و مهاجرین خارجی اقدام و در کاهش به سزای آمار بیکاری کشور کمک کرده، این برای مردم حداقل انتظار ممکن است که بودجه، امکانات و تسهیلات این خدمت را هم مطالبه کنند تا به استان پرداخت شود.

  18 اسفند 1399
به منظور کاهش الودگی های محیط زیست،

نخستین نشست تخصصی مدیریت سبز و بهینه سازی مصرف انرژی برگزار می شود

نخستین نشست تخصصی مدیریت سبز و بهینه سازی مصرف انرژی با هدف بهینه سازی مصرف انرژی در بخش صنعت و کاهش آلودگی های زیست محیطی ناشی از این بخش، به صورت ویبنار برگزار می شود.

  17 اسفند 1399
به صورت رایگان برگزار می شود؛

وبینار آشنایی بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری کشور با روش های تامین مالی از بازار سرمایه

وبینار آشنایی بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری کشور با روش های تامین مالی از طریق بازار سرمایه به صورت کاملا رایگان در روز دوشنبه ۱۸ اسفند از ساعت ۱۵ الی ۱۷ برگزار می شود.

  17 اسفند 1399

کمیته تخصصی پایش و ارزیابی مصوبات اقتصاد مقاومتی استان یزد برگزار شد

ظهر سه شنبه دوازدهم اسفندماه، کمیته تخصصی پایش و ارزیابی مصوبات اقتصاد مقاومتی در محل دبیرخانه این کمیته واقع در خانه صمت استان یزد برگزار شد.

  13 اسفند 1399

برگزاری نشست هیئت مدیره انجمن غذایی، دارویی، بهداشتی و آرایشی خانه صمت یزد

صبح دهم اسفندماه، اولین نشست دور جدید هیئت مدیره انجمن غذایی، دارویی، بهداشتی و آرایشی خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد با حضور حداکثری اعضا در محل خانه صمت برگزار شد.

رئیس خانه صمت در گذشت پدر رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد را تسلیت گفت

در پی فوت مرحوم محمود علمدار یزدی، رئیس خانه صمت استان یزد پیام تسلیت صادر کرد.

  6 اسفند 1399

افتخار آفرینی صنعتگران یزدی در هجدهمین دوره جشنواره "تولیدملی افتخار ملی"

از واحدهای تولیدی کاشی امین میبد، صنایع لاستیک یزد، رایا تدبیر کویر، مارینا پلاستیک یزد و امرتات سرام به عنوان تولیدکننده برتر ملی در هجدهمین دوره جشنواره "تولیدملی افتخار ملی" تقدیر شد.

  5 اسفند 1399

مصوبه «ساده‌سازی مراحل شروع کسب و کار» ابلاغ شد

رئیس شورای عالی اداری، مصوبه «ساده‌سازی مراحل شروع کسب و کار» را ابلاغ کرد. بر این اساس باید پس از ارایه تعهد مذکور توسط متقاضی، بلافاصله مجوز «آغاز فعالیت» صادر گردد.

  29 بهمن 1399
رئیس خانه صمت یزد تاکید کرد:

فقر شدید اطلاعات، گره کور و مفقوده صنعت، معدن و تجارت

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد با اشاره به اینکه مهندسی غلط توزیع در بورس کالا تیشه بر ریشه صنعت می زند،اظهار داشت: قدم اول در حل این بحران و گره کور، ایجاد دیتا بانک علمی، دقیق و به روز است.

  4 اسفند 1399
قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ابلاغ کرد؛

مسئولان استانی راسا برای رفع موانع واحدهای تولیدی اقدام کنند

قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در ابلاغیه ای اعلام کرد: مسئولین دستگاه های ذیربط استانی موظف اند مستقیماً و راساً نسبت به رفع موانع و مشکلات واحدهای مشمول قانون اقدام کنند.

  29 بهمن 1399

برگزاری نشست هماهنگی بزرگداشت روز صنعت و معدن و تجلیل از سرداران جبهه تولید

نشست هماهنگی مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن و تجلیل از سرداران جبهه تولید در سالن جلسات خانه صمت استان یزد برگزار شد و تصمیمات و هماهنگی های لازم اتخاذ گردید.

  22 دی 1399
گزارش برنامه تلویزیونی ساخت ایران_ یزد:

از واحدهای نمونه صنعتی سال 99 در آیین تجلیل از برگزیدگان صنعت و معدن یزد تقدیر شد

با حضور مقامات ارشد کشوری و استانی، آیین تجلیل از برگزیدگان صنعت و معدن استان یزد با هدف تقدیر از واحدهای نمونه صنعتی استان و کادر درمان و صنعتگرانی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا نسبت به ایفای مسئولیت اجتماعی خود اقدام کرده اند، برگزار شد.

  17 بهمن 1399

تقدیر از واحدهای نمونه صنعتی سال جهش تولید در آیین تجلیل از برگزیدگان صنعت و معدن یزد

با حضور مقامات ارشد کشوری و استانی آیین تجلیل از برگزیدگان صنعت و معدن استان یزد با هدف تقدیر از واحدهای نمونه صنعتی استان در سال 1399 و کادر درمان و صنعتگرانی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا نسبت به ایفای مسئولیت اجتماعی خود اقدام کرده اند، برگزار می شود.

  15 بهمن 1399
ششم تا نهم اسفند ماه سال جاری؛

ششمین نمایشگاه اختصاصی ایران در بغداد برگزار می‌شود

مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری ششمین نمایشگاه اختصاصی ایران در بغداد از تاریخ 6 تا 9 اسفند ماه سال جاری خبر داد.

  10 بهمن 1399
در گفت‌وگو با بازار مطرح شد؛

موانع تاثیر نخبگان در تولید و ارتقای اقتصادی؛ بروکراسی عامل مهم

برخی کارشناسان معتقد هستند که نقش نخبگان، نوآوران، تولیدکنندگان و مسئولان در تبدیل یزد به قطب اقتصاد دانش‌بنیان در گیرودار موانع و بروکراسی‌های اداری رنگ اصلی خود را باخته است و باید این ساختار برای تقویت اقتصاد استان یزد، تغییر کند.

  10 بهمن 1399

اعضای هیئت مدیره انجمن غذایی، دارویی، بهداشتی وآرایشی خانه صمت استان یزد انتخاب شدند

در پی برگزاری مجمع عمومی انجمن غذایی، دارویی، بهداشتی و آرایشی خانه صمت استان یزد، اعضای هیئت مدیره این انجمن انتخاب شدند.

  7 بهمن 1399
قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ابلاغ کرد؛

مسئولان استانی راسا برای رفع موانع واحدهای تولیدی اقدام کنند

قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در ابلاغیه ای اعلام کرد: مسئولین دستگاه های ذیربط استانی موظف اند مستقیماً و راساً نسبت به رفع موانع و مشکلات واحدهای مشمول قانون اقدام کنند.

  6 بهمن 1399
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 19 » صفحه: