» سرمایه‌گذاران به دنبال چه کارآفرینانی هستند؟

 

سرمایه‌گذاران تمایل دارند که با چه کارآفرینانی کار کنند؟ این کارآفرینان چه شخصیت و چه ایده‌هایی باید داشته باشند؟
 اینها سوال‌هایی هستند که ذهن مدیران و فعالان عرصه کسب‌وکار را مشغول می‌کند. به نظر می‌رسد که کار کردن با کارآفرین‌هایی مورد خواست سرمایه‌گذاران است که عموما در حوزه خود تخصص دارند، از تجربیات عملیاتی برخوردار بوده و دارای شم بالای کسب‌وکار هستند. آنها با پشتکار بوده و نسبتا به دیگران ریسک‌پذیری بالاتری دارند. آنها همچنین نسبت به شکست‌ها خوش‌بین هستند؛ البته نه خوش‌بینی بیش از حد. اما چه ویژگی‌های شخصیتی دیگری کارآفرینان موفق را از سایرین مجزا می‌کند؟ صاحب‌نظران طی تجربیات طولانی 7 عادت را در کارآفرینان مشاهده کرده‌اند که روی رفتارهای آنها تاثیر گذاشته و دیگران نیز به‌راحتی می‌توانند آنها را آموخته و به‌کار بگیرند:
» برگزاری نشست هماهنگی بزرگداشت روز صنعت و معدن و تجلیل از سرداران جبهه تولید

نشست هماهنگی مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن و تجلیل از سرداران جبهه تولید در سالن جلسات خانه صمت استان یزد برگزار شد و تصمیمات و هماهنگی های لازم اتخاذ گردید.
» هفت مشخصه شرکت‌های صادراتی/ چگونه یک شرکت صادرات محور باشیم؟

در شرایط کنونی کشور و بازارهای هدف صادراتی دنیا، یک شرکت برای اینکه تبدیل به یک شرکت صادرات محور شود باید شرایط خاصی داشته باشد. با توجه به اینکه بازرگانی داخلی تفاوت های زیادی با بازرگانی خارجی دارد، اگر شرکتی در بازار ایران موفق بوده است، الزاما دلیل بر این نمی‌شود که در بازار جهانی هم بتواند حضور موفقی داشته باشد.
» هیچ دغدغه‌ای نباید ذهن صنعتگر را از تولید، توسعه و اشتغال منحرف کند

رئیس کل دادگستری استان یزد، گفت: باید شرایط را به گونه ای پیشبرد تا صنعتگر و تولید کننده تنها دغدغه اش تولید و اشتغال باشد و هیچ مسئله حاشیه ای فکر و اندیشه فعالان عرصه اقتصادی را به خود مشغول نگرداند.
» پرداخت ۱۴۳ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی یزد مصوب شد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد گفت: درخواست ۳۷ واحد تولیدی و صنعتی استان برای دریافت ۱۴۳ میلیارد تومان تسهیلات در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به تصویب رسید و برای اخذ وام به بانک‌های عامل معرفی شدند.
» کارخانه آرد مهریز پس از ۱۲ سال تعطیلی راه اندازی شد

فرماندار مهریز گفت: خط تولید کارخانه آرد این شهرستان پس از ۱۲ سال تعطیلی با همکاری سرمایه‌گذار جدید، تغییر مدیریت و نصب دستگاه‌های جدید بار دیگر راه اندازی شد و زمینه اشتغال مستقیم ۴۰ نفر از افراد بیکار و اشتغال غیرمستقیم ۴۰۰ نفر فراهم شد .
» فرم عضویت در خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد

خانه صنعت،معدن و تجارت استان يزد يك سازمان مردم نهاد و غيردولتي(NGO)است كه از سال 1380 با همت صاحبان صنعت و معدن تاسيس و در حال حاضردر قالب 15 تشكل تخصصي صنعتي و معدني اداره مي شود.
» چهاردهمین نمایشگاه اختصاصی ایران در افغانستان

طبق اعلام شرکت مدیریت پروژه های نمایشگاهی ایران و با کسب مجوز از سازمان توسعه و تجارت ایران “چهاردهمین نمایشگاه اختصاصی ایران در افغانستان” شهر کابل در بهمن ماه سال جاری برگزار می گردد.
» اولین نمایشگاه مجازی صادرات کلاهای ساخت ایران، عراق و اقلیم کردستان

اولین نمایشگاه مجازی صادرات کالای ساخت ایران عراق و اقلیم کردستان از ۱۳ تا ۱۹ بهمن 1399 برگزار می شود.
» دومین رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت برگزار می شود

معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای اجرای سیاست‌ها و اقدامات به منظور توسعه ارتباط دانشگاه‌ها با جامعه و صنعت اقدام به برگزاری رویدادی با عنوان "دومین رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت" همزمان با هفته پژوهش نموده است.